Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi merevlemez betud lassulni?

Régi merevlemez betud lassulni?

Figyelt kérdés

Most egy több mint 10 éves 80gb-os vinyo van a gépemben és szerintem ezért indítja el lassabban a programokat.

Gondolkoztam hogy vegyek használtan egy 2-3 évest de ha ezek is 7200-as fordulaton pörögnek akkor nem ugyan olyan gyors lesz a sebessége?



2019. dec. 1. 12:35
 1/7 anonim válasza:
Próbálj meg töredezettség mentesíteni. Használtan ne vegyél háttértárat, mert nem biztonságos, és már pár ezer forintért lehet egész jó SSD-t kapni. A hdd gyorsasága nem csak a fordulatszámtól függ, hanem a gyorsító memoriától is.
2019. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg kondíciót is HDD Sentinel segítségével, lehet már jól el van használódva.
2019. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkora az írási/olvadási sebessége?teszteld le kezdésnek.hány százaléka foglalt?
2019. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, az ssd árak már 10 ezer Ft alá kúsztak. Én nem küzdenék egy franc tudja, hogy a falhoz csapkodott használt hdd-vel.
2019. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A hdd sentinel nem ír hibát, de csináltam másolás közbeni képet a sebességről is.

[link]

[link]

2019. dec. 1. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Be tud, persze főleg ha a tápot néha leveszed egy kis időre, ilyenkor "belassul", majd felpörög, mint a búgócsiga... De ez attól még nem lesz "csattogóslepke..." .
2019. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legnagyobb fake ez a töredezettségmentesítés - nehéz szó... , értelmetlen és káros is lehet, de aki csinálja had tegye..
2019. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!