Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket lenne érdemes előbb...

Melyiket lenne érdemes előbb fejleszteni?

Figyelt kérdés

CPU: i5 6600 (nem k) 3.30 ghz (1151)

GPU: gigabyte 1060 6gb windforce oc

Alap: Gigabyte h170 hd3 (DDR4-es)

ram: 16gb ddr4-es


Szóval szeretnék újítani a PC-n egy kicsit, de igazából nem tudom merre lenne érdemes elkezdeni.


Lényegében "gyűjtögetős" lenne, ezért arra gondoltam, hogy egy jobb GPU-t kéne venni először, aztán ha lesz több pénzem majd cpu/alaplap...


CPU ma még jónak számít? (GPU nállam leírta magát, hogy nem ment EPIC-en 1080p60fps-el az új Star Wars game)


Szerintetek/valami tipp?

Milyen GPU-t ajánlanátok? (szívem szerint rtx2080ti vennék/gyűjtenék, de gondolom nagy lehúzás a semmire)



2019. dec. 5. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Alaplap & proci , amit cserélni érdemes legelöszőr. -7 proci és mellé egy mininum B-s , vagy annál jobb alaplap.


És figyeld meg,akkor az a kicsi kraft is kijön a gpu, amit hiányolsz. :)

2019. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia

Vga t felesleges le cserelned.

En a helyedben a lapot meg a procit cserelnem. De a ramod milyen pontosan?

Mert lehet bar intelnel annyira nem erzodik de ha 2133 vagy 2400 akkor azt is erdemesebb lenne. Vagy ha magasabb hmz es akkor nezd meg h biosban engedelyezve van e. Mert sok gepnel lattam h 3200 as ramok 2133 on futnak. De tenyleg proci alap lap csere es meglatod nagy valtozas is lehet.

Az a gyujtogetos resz mit jelent?

2019. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!