Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olcsóbb laptopra lenne...

Egy olcsóbb laptopra lenne szükségem, lehetőség szerint 14" méretben. Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Főleg webprogramozásra (html, css, php, js, stb), programozásra (c#, c++, python, nodejs, windows-os, androidos appok) kisebb szerverek (debian szerver SSH, mysql, apache, stb) üzemeltetésére lenne használva, esetleg kisebb játékok futtatására. Ezt lehetőleg 14 inch méretben szeretném, viszont nem vagyok igazán otthon ebben.

Láttam pl olyan laptopot, mint a Chuwi egy laptopja, ami méretben, bővíthetőségben(bővítőhely ssdnek) jó lenne, de Celeron pocija van, ami tudomásom szerint nem klappol. Tanuló vagyok egyelőre, így ezeket csak hobbi szinten, gyakorlásképp csinálom. Szóval, ti erre a célra kifejezetten milyen laptopokat ajánlotok?


2019. dec. 5. 22:06
 1/1 hypno ***** válasza:

Programozásra bármi jó, ha nem kell virtuális gépen emulált környezetben futtatni az adott programot. (pl. Android studio).


Ilyen célokra én mindenkinek a használt üzleti kategóriás gépeket ajánlom minimum 3. generációs I5-i7 processzorral, integrált grafikával,világító magyar billentyűzettel és hd+ vagy fullhd felbontású kijelzővel.

Pl.

Dell Latitude, Lenovo Thinkpad T, HP Elitebook, vagy Probook, Acer Travelmate, Fujitsu Lifebook.


Tele van velük a használt piac.

2019. dec. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!