Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hardverek lennének jók?

Melyik hardverek lennének jók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy processzort, és érdekelne pár dolog.

Processzor: I5-9600K

(volt gond elvileg a 8600K és közte, hogy ugyanannyit tud a kettő, viszont a 9es drágább, viszont most már a 8as drágább)


Ehhez milyen alaplap lenne jó 30-35 ezer körüli vagy annál kevesebb értékben?

Én ezt néztem ki: MSI Z370-A Pro



[link]


Illetve még kellene 2x8GB Ram ezekhez.

Most láttam egy GSkillt 20 ezer körül. Ez mennyire jó memória?

GSkill Aegis 2x8gb ddr4 3000mhz


[link]


Így kijönnék nagyon max 140K ból mindennel együtt. Az érdekelne, hogy ezeken miket lehetne változtatni? Tudnátok ebben segíteni? A proci ennyiért szerintem jó ezért azon nem nagyon változtatnok, de ha van olcsóbb vagy ugyanilyen árban jobb, akkor érdekelne a dolog.



2019. dec. 6. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Az alaplapod a leggyengébb VRM kategóriában van, gyakorlatilag megegyezik a leggyengébb 18 ezres lappal, nem ajánlott OC-ra.


[link]


A memória sebessége sokszor többet számít, mint a procseszoré, és ez az újabb címekben különösebben igaz, ezért célszerű lenne ennél gyorsabb ramokat vásárolni, ezek az alaplapok bírják.

2019. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor más alaplap kellene. Esetleg konkrét alaplapot, és ramot tudnál ajánlani? Körbenézegetek a lista alapján is, biztos akad jobb, jó árban, de azért akkora keret most nincs ezekre. Köszönöm a választ.
2019. dec. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!