Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Program/játék telepítése...

GerTam97 kérdése:

Program/játék telepítése során lemezírási hiba?

Figyelt kérdés

Steames játék során a számítógép lemezírási hibát ír és maga a telepítés le áll.

Utána néztem a neten amit lehetett megcsináltam: töredezettség mentesítés, írás védettséget ki kapcsolása, stb..


De a hiba még mindig fenn áll.


A számítógép újra lett telepítve.

Újra telepítés során a HDD-re mappát akartam készíteni majd ezt írta: a megadott cél nem létezik.

Újra indítottam a gépet és ekkor már nem észlelte a hdd-t. A boot menüben csak az ssd-t jelezte.

Hozzá teszem amikor telepítés során megall akkor "csippan" egyet a számítógép.


Nem egyből áll le a telepítés!

Pl: 15gb maga a játék, 6gb után jön a hiba.

Akármit próbáltam telepíteni mondogatod lemezírási hiba lett a vége.


Ilyen esetben biztos a hdd a rossz?

Garanciális még,de fölöslegesen nem szeretnék ide oda rohanni miatta, ha a végén mégsem az a rossz.


Esetleg valaki tudja mi lehet ennek az oka? Vagy esetleg valaki tudja e a leirtakból, hogy 100% a hdd a rossz.



2019. dec. 9. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipikus jele annak, hogy rossz a háttértár.


Ha garanciális, akkor megéri rohangálni.


(bár előtte lefuttathatsz egy diagnosztizáló programot: pl. [link] )

2019. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, már le futattam egy hddscan nevű programot, ismerős ajánlotta. A program szerint nincs baja a hdd-nek. De ismerős mondta, hogy nem 100%os ez a program se.


De akkor vissza viszem aztán ki derül :D

2019. dec. 10. 05:14
 3/3 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem, hogy mást tudtam gond nélkül telepíteni: programok és rockstar game launcherből a Red dead redemption 2-t.

De, ha steames játékot telepítek akkor mindig lemez írási hibával le áll a telepítés.

2019. dec. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!