Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki? ASUS Eee pc 701

Valaki? ASUS Eee pc 701

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni? Linuxot szeretnék tenni az eeepc 701-re.Szeretném bővíteni az ssd-t, mert nem fér rá.

PC: Asus Eeepc 701

4 gb ssd

2 gb ram(bővítés)

0,9 ghz cpu

Webcam


A linuxot(linux mint) rá tudnám rakni, ha lenne elég hely. Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e bővíteni?



2019. dec. 12. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen a videón szétszednek egy ilyen gépet. 0:25-nél a ram fölötti alkatrész lehet talán az ssd. De úgy látom, hogy a foglalata speciális és a rögzítése is. Nem tudom, hogy ilyet nagyobb-ban lehet-e szerezni. A wikipédián azt olvastam róla, hogy lehet memóriakártyával bővíteni. Ezt kéne megpróbálni. A linux mint helyett inkább az Xubuntut, vagy a Lubuntut ajánlanám, ha máshogy nem akkor live rendszerben usb pendrive-ról futtatva. sajnos ebben az esetben a beállítások minden kikapcsoláskor elvesznek és induláskor újra kell konfigurálni a rendszert. Ezeknek a 2 gb ram és a 900MHz-es proci is elég.
2019. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá winME -t..
2019. dec. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Koszi a valaszt, most pendrive rol megy a linux mint. Mint lathatod megint nem mentette el a magyar nyelvet. Meg igazabol nem nagyon neztem utana a lemeznek.


2.Koszi, meg nem hallottam rola, de megprobalom.

2019. dec. 13. 20:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Xubuntut raktam rá. Megfelel, azon kívül, hogy teamviewer nem működik rajta, illetve nincs semmi szabad hely. Köszönöm a válaszokat! A kérdést 24 órán belül törlöm!
2019. dec. 15. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!