Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplapot és processzor...

Melyik alaplapot és processzort vegyem?

Figyelt kérdés
Az ár amelyben nézném az alaplapot olyan 38-60k de inkább azért 40-50. A processzor miatt kéne nagyobb segítség. Egy hasonló szintű kéne mint az alaplap. Sajnos sok dologban nem vagyok otthon a gépen belül. Ezesetben, ha jól tudom nem lehet bármelyik alaplapot bármilyen processzorral ősszetenni. Én leginkább egy Amd processzort keresek, viszont sok alaplap ha jól értem az Intelt támogatja, ebben kéne a legnagyobb segítség. Melyik lenne a legjobb Amd processzor. Előre is köszönöm a segítséget

2019. dec. 13. 13:40
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
78%

Mire kellene a gép?


Mert nem feltétlen muszáj mindenből a legdrágább hogy elérd céljaid.


Az AMD csúcsragadózója, amúgy az Threadripper (TR4).

De egyébként mindig jelölve van a processzor foglalat a boltokban.

2019. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebbe a büdzsébe intel oldalon a 1151 v2 foglalat, amd oldalon pedig az am4 fér bele újonnan. A processzorra mennyit szánnál, mert egy 38-60k értékű lapba már a legdrágàbb procit is simán be lehet pattintani.
2019. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a ramokkal? Abból milyen van, mert az után kellene igazodni.
2019. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gépemet pont mostanában újítgatom, sok-sok gyűjtés után. A cél vele, hogy ez az újított setup sok idejig bírja. Bár a mostanival sincs baj.

De a kérdésekre válaszolva:

-Játék, Photoshop, vágás és hasonlókra használom.

Egy 16 gb-s ram van benne, amit nemrég vettem.

2019. dec. 13. 19:16
 5/5 anonim válasza:
Én Intel párti vagyok inkább, bár tudom, hogy a Ryzen procik elég jók mostanában. Amit én most egy közepesen erős gamer PC-hez vennék az ez [link] . Ár-érték arányban szinte verhetetlen.
2019. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!