Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Dell Vostro laptopok miért...

A Dell Vostro laptopok miért drágábbak, mint a leírás szerint ugyanolyan specifikációval felszerelt Dell Inspironok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Vostrok üzleti laptopok.
2019. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem, ezt én is olvastam, de ez milyen különbséget jelent a gyakorlatban?:)
2019. dec. 15. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, mert jobb anyagokból készült
2019. dec. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az üzleti szériás laptopok általában jobb anyagokból vannak összerakva, masszívabb a zsanér, kopásállóbb a felület
2019. dec. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,

eddig amit találtam lényeges különbséget az a vostro garanciája volt - a legtöbb vostrohoz helyszíni van, kijönnek és megcsinálják / cserélik ha valami elromlana. Az inspirionokhoz pedig szerviz garancia van, be kell vinni a gépet ha elromlik.


A cégnél amúgy a legtöbb gép optiplex, ezek 5-6 éve mennek és nem romlanak el valamiért. Az összes ilyen korú más típusú és/vagy márkájú elromlott már...


Laptopokból érdekes módon a vostro bírja a legrosszabbul, ezek romlottak el a leghamarabb, az inspironok jobban bírják sokkal valamiért.


Mondjuk lehet csak simán szerencsésebbek voltak, jobb gazdához kerültek :)

2019. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!