Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus a556uq-xx452d laptopom...

Asus a556uq-xx452d laptopom van,4GB ddr4 2133 MHZ-es rammal, (jól néztem a paramétereket? ), szeretném bővíteni, de nem találom mekkora a maximális bővíthetőség?

Figyelt kérdés
8 gb-al szeretném növelni, + lehet majd veszek bele optikai meghajtó helyére SSD-t is, ajánlotok nekem márkákat, termékeket ami jólenne belle? Köszi

2019. dec. 16. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A merevlemez helyére szokás az ssdt szerelni, mivel az ottani port van a fejlettebb vezérlőn, az optikai meghajtónál gyengébb, de a merevmeleznek az is jó lesz.

Bármekkora ma kapható meghajtó jó lesz.

2019. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor a HDD-t tegyem át az optikai helyére, és az SSD megy az eredeti slotba. RAM-ból mindegy, csak ugyan olyan frekvenciájút vegyek?
2019. dec. 16. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Működni fog bármilyennel, de így az alacsonyabb frekvenciáján fog menni a gyorsabb is.
2019. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, egy utolsó lehet "hülye" kérdés, nagyrészt 1.2 V-os feszültségű memóriák vannak, nem tudom a laptopom milyen feszültséggel megy, jó bele az 1.2V-os?
2019. dec. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!