Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox one X vagy Xbox one S?

Xbox one X vagy Xbox one S?

Figyelt kérdés
Mi lenne a különbség, illetve ha 1080phez venném akkor lenne eltérés a két konzol között? A gyorsaság mennyire észrevehető? Előre köszönöm a válaszokat

2019. dec. 17. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván gyorsabb a OneX, és még ha csak 1080p-s tévéd van hozzá, a OneX-re optimalizált verziók ott is jobban néznek ki, gyorsabbak, és gyorsabban is töltenek. Ha most vennék XBox-ot, akkor nem lenne kérdés, hogy a OneX lenne a választás - amennyiben az a 30-40e-es árkülönbség nem számít. Ha számít, akkor azért meg kell, hogy nyugtassalak, a One S is elég jó.. max. ha valami lassan tölt, egy USB3-as külső SSD csodákra képes.
2019. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy jobb persze az X, csak nem tudtam mennyire lényeges a kettő konzol közötti különbség. Köszi a válaszod
2019. dec. 17. 17:51
 3/7 xKakashix ***** válasza:
több a 60fps game OneX-re és jóval stabilabb is, én ezért vettem, na meg hát van egy 4k-s HDR tv-m, amin gyönyörűek a játékok
2019. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg még annyit kérdeznek, hogy a platformon mekkora a többjátékos hálózat a ps4hez képest ? Mennyivel kevesebb ?
2019. dec. 17. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

1080P-be Xbox one X vagy Xbox one S között nincs különbség.


Xbox one S - 1080P 60FPS-re jó, 4K 60fps-re már kevés.

Xbox one X 4K 60fps-re van kihegyezve a konzolok királya!

2019. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xKakashix ***** válasza:

#5 a One S nagyon sok esetben csak 900p de van olyan game amiben egészen 720p-ig ledroppol felbontásban.. szóval nagyon is van különbség, mivel One X 1080p alá nem megy és a frame drop is jóval kevesebb

egyébként multiban azt veszem észre, hogy egyre többen tolják PS-en, de emiatt nem kell aggódni, Boxon is vannak elegen

2019. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xKakashix ***** válasza:
ja és a Boxos multi még mindig egy kicsivel talán stabilabb mint a PS-es
2019. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!