Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Van egy Lenovo G50-45...

Üdv! Van egy Lenovo G50-45 laptop. Amd A8-6410-as processzorral és Radeon R5-ös integrált videokártyával. A probléma az lenne hogy ha feltelepítem az amd-s illesztőprogramot ehhez az integrált kártyához össze omlik a rendszer. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Próbáltam a Lenovo honlapjáról az Amd oldaláról mindegyikkel ezt csinálja. Amit a Win10 talál magától azzal is. Újra lett már telepítve a rendszer is. Utána csak akkor lesz jó ha csökkentett módban kitörlöm a feltelepített drivert.
2019. dec. 18. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézzél egy régebbi drivert, és próbálkozz azzal.

Ez egy elég régi processzor (6 éves) lehet hogy valami hardver kompatibilitási nyűgje van a win10 frissítésekkel.

Keress egy régi kiadású drivert ami még jó az op rendszeredhez, szedd le, és manuálisan telepítsd.

A korábbi drivert pedig DDU-val szedd le előtte.

2019. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okés köszi. Megpróbálom.

Az előbb Win8-al próbáltam ki. Ott ha feltelepítem a drivert be se fejeződik a telepítés újra indul a gép és nincs fent semmi. Érdekes.

2019. dec. 18. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Közben nézegettem, külföldi fórumokon is panaszkodnak hasonló anomáliákra ezzel laptop processzorral kapcsolatban.

Valószínűleg ez egy szar széria lehet, főleg hogy pár kommentben arról írtak, hogy vissza kellett vinni a laptopot garanciába, mert megadta magát a CPU rövid használat után.

Nem elkeseríteni akarlak, de ezt a Lenovo laptopot ezzel az AMD processzorral az egyik legnagyobb laptopokkal foglalkozó weboldal elég negatívra értékelte:


"This average evaluation is exceptionally bad. There exist hardly any laptops, which are rated so negative."


Ugye azt írja, hogy kevés olyan laptop létezik ami ennyire rossz lenne.

2019. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi :)

Azért még próbálkozok :D

2019. dec. 18. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!