Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leformázott HDD adataid...

Leformázott HDD adataid hogyan tudnám visszanyerni?

Figyelt kérdés
Véletlenül rossz HDD-t formáztam és sok fontos fájlom elveszett, hogyan lehet visszatölteni őket?

2019. dec. 21. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha gyorsformázás volt és nem írtad felül akkor van rá esély. Vannak adatmentő programok, pl GetDataBack for NTFS és hasonlók. Egész tűrhetően képesek visszaállítani a dolgokat.
2019. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Professzionális adatmentésre kell vinned. Bármilyen otthoni kontárkodás és minden áram alatt töltött másodperc csökkenti az adatok visszaállíthatóságának esélyét.
2019. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyszerű gyorsformázás volt, azóta semmit nem tettem a winyora
2019. dec. 21. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Formáztam már én is véletlenül, más betűkiosztás lett és nem vettem észre. Semmit sem tudtam visszaállítani 500GB-ról. Recuva ment mély-vizsgálattal...
2019. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
probálkozom
2019. dec. 21. 22:11
 6/8 A kérdező kommentje:

Sikerült

Köszönöm a segítségeteket

2019. dec. 21. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Asszem Parted Magic live dvd-n van testdisk parancs, ami interaktívan működő kis terminálos alkalmazás, és böngészőben magyar leírás alapján kényelmesen meg tudod menteni az összes holmit, ami nem lett felülírva, csak legyen hova másolni.
2019. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem azt is azért

Lesz hová másolni, semmit sem írtam felül.

2019. dec. 22. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!