Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni az...

Mennyiért tudnám eladni az alábbi asztali számítógép konfigurációmat?

Figyelt kérdés

Adatok:


AMD Athlon 64 X2 4800+ (2,4 GHz) processzor,

Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap,

1 GB DDR2 (800 Mhz),

140 GB HDD Samsung Sata,

DVD-multi, Samsung Sata,

Sapphire RADEON HD 3850 512MB GDDR3 PCI-Expressz videókártya,

400W táp,

integrált 5.1-es hangkártya

+vezetékes billentyűvel és optikai egérrel.


ház:

Thermaltake Soprano midi álló házban.

[link]


monitor:

Fujitsu Siemens L17-2 LCD monitorral.

[link]


hangfalszett:

Genius SW 5.1 Home Theather hangszórószettel.

[link]


Csak érdekelne mások véleménye. Szerintetek ez így mindennel együtt egy 110.000. - 130.000.-Ft-ot megérne?

Már én is utána néztem az áraknak, de azért írjatok kérlek!!


Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 20. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De azt is belekalultáltad h használt a gép? És mennyi idős, mennyire van szét gyilkolva a gép? A külső nem minden.
2010. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát, a 120-at, amit ér (max egy évesen) azt a ház jól feldobja, de legyen tiszta, mert ha megnézik, úgy többet adnak érte


am a táp márkája sem mindegy, de monitorral és hangfallal együtt én lehet, hogy adnék érte 150-et is (ha lenne annyim)

2010. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A gép nagyon egyben van, belül nem poros, a ház karc mentes, a monitor használt, de ugyancsak megkímélt. Nemrégiben lett a gép össze rakva, igazából most vettem bele új DVD-multi-t, és videókarit. Operációs rendszer Win7-es van rajta. Egy laptopról váltottam erre a konfig-ra, hogy lehessen vele mást is csinálni, nem csak netezni.


Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 20. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
70 ezer maximum.
2010. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah van monitor is hozzá akkor kb 90 és 100 ezer körül.
2010. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A hangfalszett még mindig 20 körül van. Tudom, hogy ha eladni akarsz valamit akkor nem ér semmit, viszont ha ezeket meg akarod venni, akkor amennyivel itt dobálózunk, annyiból nem jönne ki...


Kösz a választ..

2010. júl. 20. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Maga a konfig szerintem olyan 80k körül mozog, a ház jól megdobja az árát + még monitor és hangfal is van

szerintem eltudnád adni 130k-ért.

2010. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megvannak az alkatrészek dobozai, és úgy adod el őket, hogy: nézzék, még doboza is van! 200 ezerért odaadom, és össze is szerelem a gépet! Da ahoz dzét kell szedjed. Jelentősen többbet kaphasz így érte!!! és is így csináltam!! 50 ezerrel többért el tudtam így adni!!
2010. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az klassz, ügyi vagy! (utolsó válaszolónak)

Én is ilyen "biznisz man" vagyok. Adok-veszek, cserélgetek:)

De ez tényleg jó ötlet, de lehet van olyan aminek nincsen sajnos doboza szerintem..

2010. júl. 21. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt mondod: Nézzenek ide! Itt van majdnem egy egész gépre való alkatrész! Ezeket odaadom 200 ezerért, és amiknek nincs doboza, azoknál azt mondod: ezeket pedig ajándékba kapják, és kész a működő gép :)
2010. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!