Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra egy Asus PG27VQ vagy...

Játékra egy Asus PG27VQ vagy egy Asus XG32VQR monitor?

Figyelt kérdés

Igaz, ha pontos akarok lenni, akkor az alábbiakat nézegettem:

PG279QE

PG27VQ

vagy ha 32", akkor:

VG32VQ

XG32VQR


Ugye IPS,VA meg TN panel is van itt...nem tudom melyik lenne a legjobb, illetve hogy elég e a 27" vagy legyen inkább 32"?

A ROG dizájnja jobban bejön mondjuk - ezért írtam a fenti kettőt - de nyilván, ha már ennyi pénzt kifizetek, nem az lesz a döntő - a monitor úgyis a szoba sarkában lenne, senki nem látja majd a hátulját.



#játék #monitor #Asus #Gaming #PG279QE #PG27VQ #VG32VQ #XG32VQR
2019. dec. 26. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges 32 es ezen a felbontáson ha nem túl messziről nézed.


Ha kompetitíven játszol TN ha sokszor játszol sötétebb szobában és fontos számodra a jobb kontraszt tehát mélyebb feketék akkor VA ha inkább világosban játszol és olyan játékokkal ammikben amúgy sem sok sötét jelenet van akkor IPS.


A 27 colosok a G sync modul miatt ilyen drágák ás ha nvidia kártyád van érdemes lehet azok közül venni.


Én ezt szoktam még ajánlani mert a legjobb HDR teljesítménye ebben az árkategóriában talán ennek van csak ez ívelt ami zavar egyeseket.


[link]

2019. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!