Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új monitor vásárlásnál melyik...

Új monitor vásárlásnál melyik gyártó terméke ajánlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


1 hónapja vettem egy új gépet, és szeretnék egy monitort venni hozzá, mert a mostani már közel 10 éves.

Sajnos nem követtem az informatikát az elmúlt években, így lövésem sincs, melyik gyártó terméke számít jónak manapság, vagy hogy melyik típust éri megvenni a "tudása" alapján.


Az új gépet úgy rakattam össze direkt, hogy azért jó pár évig elvigye a játékokat is, így monitort is olyat szeretnék, amit azért holnap nem kell megint lecserélnem.


Melyik gyártó termékei között keresgéljek? Jelenleg egy Samsung van, 10 év alatt semmi gondom nem volt vele.


Köszönöm előre is!



2019. dec. 29. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen méretet szeretnél? Milyen felbontást?

Árukereső toplistája alapján érdemes elindulni.

[link]

2019. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

24" méretűre gondoltam, a mostani 21"-es csak.

UHD monitorban gondolkodom, mert szeretek filmeket, természetfilmeket nézni, plusz néha egy kis játék, plusz a gép is bírja.


Nem tudom pl, hogy ívelt legyen, vagy sima. Mekkora plusz élményt ad pl egy ívelt monitor?

Melyik panellel érdemes venni, TN vagy IPS/PLS/VA?

2019. dec. 29. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!