Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a videokártya drivert?

Figyelt kérdés

Szóval lenne egy ASUS HD 7790 gpu aminek az asus hivatalos oldalán letöltöttem régebbi drivert viszont ha videót néznék pl a youtubon kifagy a gép teljes egészében.

Próbáltam feltelepíteni az AMD hivatalos oldaláról az AMD Radeon Softwaret viszont nem indul el a telpitő valami 195" hibakód valamint pár alkalommal az irta ki hogy valami kompatibilitási hiba lépett fel, viszont a megfelelő bites drivert szedtem le. Mi a probléma?



2019. dec. 30. 23:32
 1/9 meszike91 ***** válasza:
Milyen windows? Ha 10 akkor frissítve van?
2019. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A HD7790 már em egy mai kártya, lehet a legújabb AMD driverrel már nem is kompatibilis, esetleg próbálj régebbit feltenni. A kártya jól van beszerelve, csatlakozik rendesen?
2019. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg Win7 64 bit

Pár napja telepítettem újra win 10.64 bitről azon működött felraktam.

2019. dec. 31. 00:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez, hogy az egész gép kifagy videó nézésnél, ennek több oka is lehet. Esetleg hibás is lehet a kártya. Ha használtan vetted, annak ezer féle baja is lehet, amit az eladó valszeg nem közölt veled. Vagy lehet akár tápegység probléma is. Esetleg nem elegendő a tápellátás, mert ha elkezdesz Youtube-on egy HD videót nézni, ott kezd el igazán dolgozni a GPU és akkor vesz fel több áramot is és lehet azért kapcsol le az egész gép, mert nincs elég áramforrás. Ezért gondolok a tápra is. Milyen tápod van amúgy?
2019. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen régebbi driverrrel próbáld. Chipset drivert is tedd fel előbb, utána VGA.
2019. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgynezki sikerült megoldani. Win7 rol win 10 re váltottam.
2019. dec. 31. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor 7, vagy 10? Visszaraktad a 10-et...vagy mi?
2019. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megoldódott az jó, bár én ezt továbbra is hardveres hibának gondolom.
2019. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sikerült felrakni a drivert azonban az a furcsa hogy a gta 5 min felbontasban 30.fps.korul megy, a config 8gb ram, hd 7790 1gb GPU, AMD athlon x2 370k CPU

. Ennyire lehuzza a proci? Friss win 10 pro van telepítve. Driverek fent vannak

2020. jan. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!