Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra kell telepítenem a...

Újra kell telepítenem a számítógépet?

Figyelt kérdés
Sajnos elromlott az AMD Ryzen 5 2600-as processzorom és rendeltem egy AMD Ryzen 5 2600X-et. Mivel kb. ez egy overclockolt 2600, így újra kell telepíteni a Windowst?

2019. dec. 31. 18:19
 1/8 meszike91 ***** válasza:
100%
Nem.
2019. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dongaben ***** válasza:
61%
Biztosan a processzor romlott el? Elég fura, hacsak nem verted szét, vagy tetted mikróba sütögetni... :)
2019. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A proceszor a legutolsó, ami egy számítógépben elromolhat. Biztosan kizártál minden más lehetőséget?
2019. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Köszönöm!


A második és harmadik válaszolónak: Sajnos biztos a processzor. Ki szerettem volna takarítani a processzorhűtőt, ki is csavaroztam, azonban azzal nem számoltam, hogy a hűtőpaszta miatt a hűtő és a processzor ,,összeolvad”. Így sajnos két lába letört a processzornak.

2019. dec. 31. 19:03
 5/8 MGéza ***** válasza:
100%

Ha csak annyi a baja hogy letörted a lábát, azon lehet segíteni elvileg:

[link]

2019. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dongaben ***** válasza:
100%
A Windows-t nem kell újratenned. A letört lábak pótolhatóak, amit később meg is javíttathatsz. Mielőtt az új procit betennéd, azért arra figyelj, hogy a beletört lábak kerüljenek ki a foglalatból.
2019. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:
Én a helyedben visszamondanám ha csak ezért rendeltem volna másik procit, hacsak nem nagyon sürgős. Cink Elek az új proci árának töredékéért megjavítja. Így neked nem lesz extra költséged és nem kell fillérekért eladnod valami neppernek a jelenlegi procit aki kb az fogja csinálni, hogy elviszi Elekhez vagy valaki máshoz megjavíttatni és busás hasznot húz belőle.
2019. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Úgy is tervben volt egy második számítógép építése, így ez a terv kicsit előre lett hozva. Meg fogom szereltetni a processzort. Mindenkinek ment a zöld kéz.
2019. dec. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!