Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha külső vinyóként akarok...

Ha külső vinyóként akarok használni egy laptopvinyót pc-n, bármilyen usb kábel megfelel hozzá, vagy kifejezetten 3. 0-ás kell?

Figyelt kérdés
láttam van ilyen hordozó dobozka amibe ha beleteszed átalakítja usbre a foglalatát, de külön kábelt nem adnak hozzá ezért kérdem
2019. dec. 31. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
bármilyen jó, de a 2-es lassabb lesz
2019. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rendelj 6 dollárért egy Orico külső házat és nem lesz gond, az tud usb 3.0át, kábelt is adnak hozzá.
2019. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezzel sokkal egyszerűbb, és sokkal gyorsabb is:


[link]

2019. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jó bármilyen usb kábel. A telefon töltésére használt kábellel nem tudsz mit kezdeni hdd esetén..


USB3-as kék egyik végén SATA végződésű kábelt keress!

Az usb2 lassú és táphiányos 2020-ban már felejtős..

2020. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ajánlotok neki Sata-USB kábelt, ha egyszer leírta, hogy házban lesz..
2020. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
" külső vinyóként akarok használni..."
2020. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"külső vinyóként akarok használni..."


Jézusom. A külső vinyó szerinted azt jelenti, hogy nincs házban, csak úgy rá van dugva a gépre Sata-USB kábellel?:D


99%-ban az emberek külső házba rakják, vagy eleve olyat vesznek, ami egybe van építve.(csak azt nem lehet cserélni) Itt is le van írva, hogy hordozható házba(dobozba) lesz rakva, amin belül megtörténik a Sata-USB átalakítás. Így eleve nincs hova dugni a Sata kábeledet..

2020. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. először egy ilyet néztem ami egybe van építve [link] utána néztem hogy van külön usb kábeles is, és már csak azt említettem meg. tény hogy legegyszerűbb megoldás egy szimpla kis átalakító, de lehet hogy később hosszabb távon maradna így a gépben, a hátuljához lógatva azért gondolkodtam mindenképp zárt megoldáson
2020. jan. 2. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem megért 1k5Ft-ot hogy féltucat kis hdd/ssd vel tudjam használni bonyolult csavarozgatás szerelgetés nélkül.. Így 1db elég, nem kell 6db belőle.

2020. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl ez vált be:

[link]

De olcsóbban ez is jó:

[link]

2020. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!