Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy használt...

Most vettem egy használt gépet. A problémám az vele, hogyha bekapcsolom, akkor csak zúg, de nem jelez semmit. Mi lehet a baja? Az előző tulajnál próbáltam, ment.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sípol vagy valami? Esetleg a HDD led villog vagy nem?
2010. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem is sípol? Se egyet (ami jó), se többet (ami nem jó, de legalább támpont)?

Van monitorral összeköttetés? Be van kapcsolva a monitor? Bocsánat, ez mint felkészültségi fok...:)Mert, hogy nem jelez semmit elég kevés...minth kép sincs egyáltalán, vagy elindul, csak windowsig nem jut el, vagy vmi...

Mert írhatnám, hogy kicsúszott valami, és azért nem jó, de akkor sípolással kéne jeleznie...ha be van kötve a speaker:D

2010. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sípol, nem berreg, nem pittyen, nem jut el semeddig. Egyszerűen csak bekapcsolom, a hűtők mennek, de ennyi. Minden be volt dugva, minden áram alatt volt. Ha jól hallottam, a HDD-k is felpörögtek. Tényleg olyan, mintha nem lenne bedugva a monitorom, de be volt.:S
2010. júl. 21. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyha a bootolás után abbamarad a zúgás, vagy csökken akkor ez normális... Nekem is így bootol
2010. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem bootol. Mint mondtam, nem csinál semmit. Csak áramot kap, és ennyi. Ettől jobban nem tudom leírni a semmit:) Lehetséges, hogy az alaplap nem érzékeli, hogy be van kapcsolva a gép, és nem indítja el a bootolást?
2010. júl. 21. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Értesz hozzá valamennyire? Mert akkor ház kinyit, mindent széthúz, mindent összedug újra. Hátha ahogy hazavitted kirázódott...nem tudom, fura, hogy nem adja jelét hanggal...a problémának.:)

Vagy lehet, hogy van az alaplapon integrált videó kártya, plusz van benne egy másik, normál videó kártya, s az egyik van beállítva, s a másikba dugtad a monitort.

Próbálkozz, írj.

2010. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira azért értek hozzá, hogy széthúzzam, meg összedugjam, meg ha kell bele valami, beletegyem, de ennyi.:)Nincs rajta integrált videókártya, de ha lenne is, egyet mindig pittyennie kéne induláskor, nem? Eddig 7 évig egy gépet használtam, azt hittem, már minden hibával találkoztam, amivel csak lehet, de tévedtem:)
2010. júl. 21. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet igen, mindenképpen kéne pittyennie, hisz azzal jelzi, hogy bootol, minden rendben. Viszont ha használt gép, és eredeti gazdája unta a pittyenést, le is húzhatta az alaplapról azt a madzagot, ami a speakerrel összeköti az alaplapot, vagy csak ez rázódott ki, és akkor az életben meg nem tudod, hogy mennyit pittyen.:)

Ha nem tudod szétszedni, sajnálom, akkor vidd vissza, nézd meg, most működik-e ott.:)

És mivel a számítógép is ember, tengersok hibát produkálhat, melyet nem mindenki ismer.:))

2010. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!