Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fogom majd tudni használni?

Fogom majd tudni használni?

Figyelt kérdés
Most szeretnék nem sokára venni majd egy videó kártyát,valószínűleg egy ATi Hd 5850-ast.Csak azt szeretném tudni hogy tudom-e majd használni 2 magos intel procival( 2,7 GHz mind 1ik mag)és jelenleg 1 GB ram-mal(azt természetesen majd bővíteni fogom,csak még nem most)
2010. júl. 21. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogod. A proci jó, még jobb ha nem dual core:), a memória mint írtad is, kevés, de ha mindehhez egy alsó kategóriás pl. asrock alaplapod van, akkor ne lepődj meg, ha nem lesz jó. Nagy kártyához kell nagy alaplap is, különben ilyen-olyan hibajelenségeket fog produkálni, fagyásokkal, pont akkor amikor kihasználnád a videó kártyád.
2010. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Intel alaplapom van =)
2010. júl. 21. 09:53
 3/13 MicroNet ***** válasza:
Használni valószínüleg tudod majd, de egy 5850-es kártyát ez a gép nem valószínű, hogy ki tud szolgálni. Nem tudom most milyen kártyád van, de ha 1 GB RAM van benne, akkor nem a valami új a proci sem. Ha Core 2-es akkor még ok, de pl. egy Pentium Dual Core kevés hozzá. Lehet jobban járnál egy gyengébb kártyával, pl. 5750 ami jóval olcsóbb és vennél még 2x2 GB RAM-ot a gépbe. Így minden mai játék egész jól menne.
2010. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De azt majd bővíteni fogom,meg lehet hogy 3 GHz-re huzom majd a procit,az majd elválik,szal össz visz 3 giga ramot akarok a gépbe,kb majd 1-2 hónap mulva tudok bele venni majd ramot,mert akkora lesz pénzem
2010. júl. 21. 13:17
 5/13 A kérdező kommentje:
E5400-as procim van múlt karácsonyra kaptam :D
2010. júl. 21. 13:19
 6/13 A kérdező kommentje:
és Alaplapival tolom,mert arra már nem volt keret,meg vártam egy kicsit az árakkal.
2010. júl. 21. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy Intel alaplap, az oké, de ki a gyártó?:) Erre írtam, hogy ha Asrock gyártotta, akkor tök mindegy mi mást pakolsz bele.:) Ha Gigabyte (pl.) akkor már sokkal jobb.:)

Az E5400 sajnos Intel Dual Core, ami nem a legjobb, és abból is az alsó árkategória.

Ettől függetlenül lehet belőle gépet csinálni, sőt játszani is.:)

Előző hozzászólót pártolom, RAM-ot a gépbe, gyengébb videó kártya elég, a fennmaradó összeget elrakhatod, gyűjthetsz mellé, s építgetheted géped.:)

2010. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az intel a gyártó... :D szal a márkája,a gyártója: INTEL :D
2010. júl. 22. 00:05
 9/13 A kérdező kommentje:
Na és 5770-nel? veszek hozzá ramot még,meg egy uj hdd-t
2010. júl. 22. 09:43
 10/13 MicroNet ***** válasza:
5770 is jó, egy E5400 mellé nem kell jobb csak visszafogná a drága videokártyát. Ha veszel mellé még RAM-ot azzal el leszel a mai játékokkal.
2010. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!