Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itt valaki aki már rendelt...

Van itt valaki aki már rendelt a konzolok szervize oldalról? Mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

2 napja rendeltem tőlük egy akciós terméket, próbáltam érdeklődni az ügyfélszolgálatnál, hogy akkor kb mikorra érkezene de nem reagáltak a levelemre.


Meg a rendelés státuszánál mit jelent az, hogy "kész" , holott még semmit nem kaptam meg. tegnap reggel még az volt az állapota, hogy "futárlista"


Aki már vásárolt tőlük azoktól kérdezném, hogy időben megkaptátok a csomagot?



2020. jan. 4. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egy akciós terméket, ami mint kiderült utolsó darab volt, miután eltelt pár nap felhívtam őket és mondtak egy dátumot mikorra várható.
2020. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy razer egerem van tőlük,ami meghibásodott(mindkét gombja duplán klikkelt)visszaküldtem gariba és közölték,hogy semmi baja.Kifizettem a szállítási költséget oda-vissza cirka 5K volt és a garipapírt azóta sem kaptam vissza.

Aztán rendeltem 2 db omron mikrokapcsolót és megcsináltam magamnak. Ennyit róluk...

2020. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Yep, én 2 éve egy billentyűzetet, semmi gond nem volt, gyorsan megkaptam.


Ilyen esetben érdemes telefonálni nekik, gyorsabb mint az e-mail váltás.

2020. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KGN 90 válasza:
Ha valamiben tudjátok, hogy igazatok van, azt nem szabad hagyni. Nem árt , ha tudjátok, milyen esetben-milyen felügyeleti szervhez fordulhattok, ha a békés megoldás nem vezet eredményre.
2020. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!