Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van az alábbiaknak megfelelő...

Van az alábbiaknak megfelelő laptop?

Figyelt kérdés

Nézegetem a laptop piacot, de nem vagyok biztos benne, tanácsot kérnék, igen laptopot szeretnék mert sokat dolgozom, úton vagyok, abban az 1-1 szabadnapomon lévő szabad 2 órában játszogatnék.


Csodát nem várok, mert nem egy 300k-s gamer notit vennék, hanem egy minél olcsóbbat. Nekem tök jó lesz a legalacsonyabb beállítás is csak legalább 1080p-ben menjenek 30 fps-el vagy legalább stabil élvezhető fps-el a mai címek fps drop nélkül.


2020. jan. 5. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

"Csodát nem várok, mert nem egy 300k-s gamer notit vennék"


Az a 300.000 gamer notira a belépő szintre épphogy elég, azaz pont amit te vársz tőle.

2020. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kb. 300ezres laptop felel meg a követelményeidnek, szóval te most a csodát várod.
2020. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
720p-ben is jó lenne, yt videók alapján egy ryzen 5 3500 vega 8 kombó képes ezeket a címeket futtatni 25-35 fps szinten. 145k körül van egy ilyen noti. Most ez akkor kamu?
2020. jan. 5. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj azzal, hogy nincs benne tartalék, a következő 12 ávben megjelenő játékok már nem fognak játszhatóak lenni vele.
2020. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na de nem mindegy hogy miylen címek...

Lehet hogy egy adott laptop viszi a gta 5-öt fullhdban high-on 60 fps-sel, de egy red dead redemptiont már 720p low-on 25 fps-sel vinne. Persze ez csak egy példa, lehet nem is túl jó, viszont ha minden játék egy 720 közepes grafikán kéne, akkor igen kicsit drága lesz, és helyedben mindenképp használtan néznék.

Az a gond a gamer notikkal, hogy hordozhatóak, viszont használni csak asztalon...egyszerűen túl nehezek.

2020. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!