Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabite Gtx1060 6gb xtreme...

Donyi1988 kérdése:

Gigabite Gtx1060 6gb xtreme gaming videokártyán hogy lehet beállítani hogy displayport legyen az elsődlegs eszköz?

Figyelt kérdés
Hdmi-n keresztül van bekötve a tv, és displayporton keresztül a monitor. a kártyán 3 displayport, és egy hdmi van, a tv-n hdmi van így csak azzal tudom használni.a monitoron csak displayport. a lényeg hogy azt szeretném hogy a monitoron hozza be a képet és ne a tv-n, mert most ha elindítom a gépet akkor a tv-n jön be a kép, és amint a rendszert tölti akkor vált a programnak köszönhetően monitorra.Próbáltam már mindent, de sajnos semelyik displayport sem előzibe a hdmi portot.Így ha a biosba szeretné lépni, akkor a tv-n tudom csak összehozni.

2020. jan. 5. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek biosba turkálj, keress bármi LCD/Display vagy monitorokhoz köthető beállítást, mintha a boot sorrendet állítanád át. Ha ezzel nem jártál sikerrel akkor kapcsold be a safe bootot, volt akinek ez volt a megoldás. Ha futtatod a msinfo32-t (Windows gomb + R) akkor meg tudod nézni be van-e kapcsolva: [link]
2020. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a biost átkutatom. de mint mondtam a rendszerbe lépve már átrakja a képet a monitorra, így ott hiába is állítgatom a dolgokat
2020. jan. 5. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Dp1 -> marad így

Dp2 -> DisplayPort to HDMI adapter -> TV

2020. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, látom muszály lessz vennem egy átalakítót, mert nem jó sehogy sem.
2020. jan. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!