Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom az alaplapot...

Hogyan tudom az alaplapot reset -elni, TUF B360-PRO GAMING?

Figyelt kérdés

Tipus: TUF B360-PRO GAMING

Indok amiért reset-elni szeretném, elállítottam valamit a BIOS -ban és most nem tölt be a Windows, újraindul folyamatosan miután leadta a hibakódot.

BIOS hibakód: 1 hosszú 3 rövid sípolás.


Mi a megoldás erre a jelenségre?

Köszi



2020. jan. 8. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

1 hosszú+3 rövid hangjelzés: Hiba történt a billentyűzet inicializálása során. Ellenőrizze a megfelelő csatlakoztatást!

Resetelés: az alaplapod kézikönyve 1-1 oldalán az alaplap rajzán a 9-es jumpert kikapcsolt állapotban(a tápot is kapcsold ki) rövidre zárod 15-20 mp-ig(pl egy csavarhúzóval).

2020. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

megcsináltam amit ajánlottál, rajz alapján megkerestem a 9 -es jumpert lekapcsoltam a tápot és jó 20 - 30 m.p. -ig csavarhúzót érintettem hozzá. Sajnos ugyan az a hiba.

Sajnos nem oldódott meg a probléma.

2020. jan. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!