Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplappal működni fog...

Ez az alaplappal működni fog az ez a Samsung SSD?

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]


SSD: [link]


Az a bajom hogy, nem vagyok biztos abban hogy kompatibilis-e a lappal az SSD mert nincs rajta a listán csak hasonló számú ssd. Valaki használt már ilyen lapba ilyen SSD-t?



2020. jan. 12. 06:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Mert sajnos amit támogat ssd-t azt már nem lehet kapni és amit néztem az egy kicsit gyorsabb is. Ezt támogatná ami hasonló: [link]


Ebbe se vagyok biztos mert ennek a nevébe is benne van hogy BW amit nem tudom mi és hogy jó-e bele mert amit ír annak a neve csak MZ-V7E250 és abba nincs BW.

2020. jan. 12. 06:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor kijön a gyárból a lap, letesztelik pár SSD meghajtóval és ezt nem feltétlenül frissítik későbbiekben. Ha van rajta M.2 foglalat (úgy látom SSD M.2 foglalatú) tedd be nyugodtan, működni fog. Ha mégsem, akkor az nem abból adódik, hogy "nem volt rajta a listán" hanem például SSD hibából vagy alaplap hardver-hibájából.
2020. jan. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt kell nézni (Specifikációk ablak):


1 x Ultra M.2 Socket (M2_1), supports M Key type 2242/2260/2280 M.2 PCI Express module up to Gen3 x4 (32 Gb/s) (with Matisse, Picasso, Summit Ridge, Raven Ridge and Pinnacle Ridge) or Gen3 x2 (16 Gb/s) (with Athlon 2xxGE series APU)**

- 1 x M.2 Socket (M2_2), supports M Key type 2230/2242/2260/2280/22110 M.2 SATA3 6.0 Gb/s module and M.2 PCI Express module up to Gen3 x2 (16 Gb/s)**


Az SSD-nél meg ezt az oldalt

[link]

Interfész

PCIe Gen 3.0 x 4, NVMe 1.3


Ha megnézed a listát, van ott samsungból 970 PRO is 512 GB-os, aminek meg azonos a ridge felépítése az általad nézettel, hiszen 1 szériából jöttek ki, így menni fog.

2020. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!