Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Mit jelent az, hogy egy RAM támogatott az alaplapnál?

Egy alaplapnál, ha a supported memory DDR4 2133, 2400 Mhz, és én veszek bele egy 3000 Mhz-s RAMot, akkor a 3000 helyett csak 2400-on fog működni, vagy egyáltalán nem is fog passzolni? Magát a RAMot támogatja az alaplap, csak nem a 3000 Mhz-t. Ilyenkor a RAM rosszabbul fog működni, mintha kevesebb Mhz-set vettem volna?

jan. 14. 17:06  Privát üzenet  

A válaszok
Tudtommal 2400-on fog menni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 14. 17:08 Privát üzenet
Függ a chipsettől, elviekben az alaplapnak a honlapon lévő "support" résznél meg lehet találni a támogatott memóriákat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 14. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alaplapnál meg szeretném hézni milyen memóriát támogat melyik támogatási listát kell nézzem?
Melyik foglalatba kell az ssd-t tenni ebbe az alaplapnál?
Szeretnék venni egy új videókártyát a gépembe, mert kevésnek éreztem a memóriát + egy két dolog nem támogatott a mostanival. Utána olvastam, de jó lenne egy hozzá értő. Jó-e a meglévő gépembe?
M51AC alaplapnál 2 külön RAM együtt furán viselkedik, stutteringet okoz. Egyenként pedig működnek?
Hogy lehet be állítain B85M Pro4 alaplapnál bios-nál a quick sync-et?
Mit jelent egy alaplapnál a "támogatott memóriaegységek"? Csak a megadott konkrét DDR3-as modulokkal működik? Vagy csak azokkal működik garantáltan hiba nélkül? .

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!