Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menthetek le továbbiakban is...

Menthetek le továbbiakban is a laptopomra dokumentumokat?

Figyelt kérdés
Szóval az elejéről kezdem... Közel 3 éves laptopom belassúlt ,elvittem a boltba, ahol vettem, ott azt ajánlották, hogy újrarakják a gépen a rajta lévő fileokat pedig egy külső hdd vagy ssd-re, ( nem vagyok számtechben járta lányként) ráteszik. Sajnos mikor elkészült nem tudtam bemenni érte, így más hozta el. A kérdést amit fent kiírtam,nem tudtam feltenni az eladónak.

2020. jan. 14. 20:26
 1/4 anonim válasza:

Menthetsz. Pl ha van 100.000 word dokumentum lementve valahova (pl egy mappába akár a C meghajtón) attól nem lesz lassabb semmivel se. Néhány játék amúgy sincs egy nagyobb fájlba csomagolva és van hogy több ezer fájl van a játék mappájában.


Persze ne az asztalra ments, mert azt mindig meg kell jelenítenie, plusz munka neki.

2020. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lassulás nem hardveres probléma (általában), így a gépnek nincs baja. Az ok szoftveres volt, amit az újrahúzás megoldott. (bár jó drágán...)

Szóval használd nyugodtan. Azért pár napig várj vele, ha nincs semmi gond a működésben, akkor nyugodtan.


Viszont asztalon tárolt fájlok nagyon lelassítják a gépet. Adat partícióra (D) kell irányítani minden fájlt, a C-n csak a rendszer legyen.

2020. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előzőnek: Ha C:/új mappa vagy D:/új mappába ment semmi különbség nem lenne, sőt ki tudja hogy csináltak-e neki egyáltalán D-t :)

A D csak praktikum.

2020. jan. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze menthet a C-re is egy mappába, de a rendszer elszállása után gond lehet. Live rendszerrel még menthető a C-n lévő fájl jó esetben.


Ezért szerintem alap, a C és D felosztás, és a D-re kell menteni mindent. Újratelepítéssel a D érintetlen marad. Remélhetőleg van C és D, ha nincs, akkor újraparticionálással még most létre hozható, hiszen adat jelenleg külső HDD-n van.

2020. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!