Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Ryzen milyen ramokat szeret?

AMD Ryzen milyen ramokat szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok helyen olvastam, hogy a Ryzen procik a samsung b-die-os ramokat szeretik a legjobban, na most ezek eléggé rohadt drágák sajnos. Egy sima hynix-es ramot ami amúgy rajta van az alaplap qvl listáján, reálisan ki tudok húzni 3200 mhz-ig egy Ryzen 5 2600x mellett?

Elsősorban erre a kettőre gondoltam:

[link]

[link]



2020. jan. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Corsair nem támogatott, azt néztem már.
2020. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak arra van garancia, ami a QVL-ben szerepel. Azon túl minden egyes plusz MHz ajándék, amire se garancia, se biztosíték nincs. Lehet hogy 1MHz pluszt sem fogsz tudni kihozni belőlük, de az is lehet, hogy a 3600MHz sem elérhetetlen. Nagy átlagot nézve egyébként valószínűleg menni fog.
2020. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Corsair elég korcs ramokat csinál, verziónként akár mástól szerzi bele a cuccost, így fixet nehéz mondani. Micron E-die-t olcsón kapni, ha érdekel a húzás.
2020. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Milyen RAM-ot vegyek fórumban ezt ajánlják:

[link]

(ha már Ipon-os linkeket küldtél)


Forrás: [link]

2020. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!