Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen irodai számítógépet...

Milyen irodai számítógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném lecserélni az mostani irodai számítógépemet egy újra és ebben szeretnék segítséget kérni, a jelenlegi gép már 2015 kicsit el avult.

Ezen belük és az egész belsejét szeretném lecserélni!

50-60k keret van rá valaki tudna egyet össze csapni ami biztos nem lesz gond egy ideig? Ház van



2020. jan. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
A jelenlegi géped főbb jellemzőit leírnád ?
2020. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
300w táp van benne intel celeron g4920, lapot igy most fejből nem tudom de 4gb ram
2020. jan. 16. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Véleményem szerint kidobott pénz lenne az az 50-60.

15-ért vennél egy alaplapot, szintén 15 -ért 8Gb. Ramot, a maradékból meg valamilyen procit.

Nem lennél sokkal előrébb, az irodai felhasználást szem előtt tartva. Lehet hogy némileg gyorsabb lenne, de ez olcsóbban is megoldható, ha a jelenlegit megküldöd némi plusz rammal, meg egy SSD-vel. Mindezt megúszod egy húszasból, és így lesz egy tök jó kis irodai géped.

Én ezt tenném.

2020. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell csak azért kidobni mert régi. Én egy 12 éves gépet használok netezésre, videózásra. Tökéletesen működik. Igaz most hisztizett, hogy lejárt a Windows 7, de ha egyszer eredeti, nem akarom lecserélni egy tört 10-re.
2020. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 éves gépem van(laptop) mai napig játszok vele ilyen játékokon: far cry 3, gta v, gta vice city, san andreas, minecraft még sincs kutya baja pedig a videókártya benne gyenge mint a harmat mégis viszi szépen ezeket a dolgokat. Időközben raktam bele egy samsung 860 evo SSD-t és +4gb kingston ddr3 1600mhz ramot a jelenlegi 4 mellé és olyan mintha kicserélték volna. Te egy 2015-ös gépről beszélsz ami koránt sem mondható elavultnak, rakj bele SSD-t meg ramot és jó lesz ha lassúnak érzed hidd el az SSD rengeteget javít a gyorsaságán.
2020. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 vagyok bocs nem 7 éves hanem 8* elírtam.
2020. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!