Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menni fog ezen a gépen a...

Menni fog ezen a gépen a windows 10 rendesen, és nem lesznek driver gondok?

Figyelt kérdés

processzor: Intel G840 2800 Mhz

alaplap: ASROCK H67DE3-B3

memória: 8 GB DDR3 1333MHz kingmax

videokártya: Gainward 640GT 1GB

merevlemez: Samsung 1TB


Még annyi, hogy melyik windows 10 verziót javasoljátok? Nincs olyan pl, hogy valamelyik win 10 verziónak nagyobb a gépigénye?



2020. jan. 17. 19:23
 1/4 fukapapa27 ***** válasza:
46%
Mennie kellene simán de én a helyedben csak a WINDOWS 10 Home Edition-tól erősebbet nem tennék rá! :)
2020. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem kéne gondot kell okoznia, de ha van valami egyéb hardver, pl nyomtató, scanner, kamera, stb. akkor előfordulhat. A sima Windows 10 otthoni használatra, a pro céges használatra lett tervezve, így ez utóbbi tartalmaz pár plusz funkciót, például tartományba lépést. A gépigényben nincs különbség. A sima olcsóbb, így ha nem céges használatra lesz, azzal jobban jársz, nem hiányzik belőle olyasmi ami gondot okozhat.
2020. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Pro az mélyebb felhasználóknak lett tervezve, az ENTERPRISE lett készítve cégekhez, nagyvállalatokhoz.
2020. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

A Pro előnye, hogy mélyebben bele lehet nyúlni egyes funkciókba, pl. a frissítés kezelésbe.

De ami miatt én Pro-t vettem az a bitlocker titkosítás.

Ugyanis a Home-ban nincs bitlocker.

Nekem meg fontos volt hogy ne egy külső szoftverrel kelljen titkosítanom az adathordozókat, hanem közvetlenül a Windows-ból (sokkal kényelmesebb így)

Gépigény tekintetében nincs különbség verziók között. Az hardverigényeket az dönti el, hogy 32 vagy 64 bites változatot telepítesz fel. Értelemszerűen a 32 bites a gyengébb, a 64 bites az erősebb gépekre van.

2020. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!