Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen okból vettétek meg...

Ti milyen okból vettétek meg az első konzolotokat? Több lenn

Figyelt kérdés

Én PS4 Pro-t fogok venni, nemsoká, és az exkluzív játékok miatt: The Last of Us, GOd of war...

Amugy van PC-m, Xbox-ot meg nem fogok venni mert arrol majdnem minden megjelenik pc-n is



2020. jan. 19. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Az első konzolomat nem vettem, hanem kaptam, 1995-1996 környékén. SNES volt. Voltak ám rá igen csak jó kis játékok, például Indiana Jones Greatest Adventures. Jó hosszú játék, végigviszi a három filmet, azon még nem lehetett menteni, idegesítő volt, ha közvetlenül a vége előtt jött az áramszünet.
2020. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Anno PS3-at a Gran Turismo 5 miatt, majd Xbox 360-at a Forza 3 és 4 miatt. Az újabbak sosem voltak meg, a PS4-et a Detroi: Become Human miatt vettem volna meg (helyette kiadták PC-re), a Red Dead Redemption 2 szintén kijött, így nincs számomra értelme.
2020. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

"Én PS4 Pro-t fogok venni, nemsoká"

"Amugy van PC-m, Xbox-ot meg nem fogok venni"

Oké.

Én meg még azt hittem valami jó kis retro sárga kazettás tv-s videójáték témáról szól a kérdés.

A suliban elújságoltad már a "hírt"?

2020. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

elegem volt a pc-s mókuskerékből

tavaly megint cserélhettem volna procit, és akkor ugye plusz alaplap és memória csere

plusz vmi normális vidkari

továbbá érdekelt az rdr2 és nem akartam várni meg reménykedni hogy talán kiadják pc-n

na most a videókártya árából! vettem egy ps4 slimet tavaly nyáron

és így másfél év után azt mondom, kicsit sem bántam meg

teljesen más világ

2020. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

hű nem is tavaly, mert már 20 van, én meg 2018ban vettem

de a másfél év stimmel

2020. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Mert a GTA 4 PC változata több mint egy évvel a konzolos után jött, a Battlefield: Bad Company pedig egyáltalán nem jelent meg rá. És hogy miért az Xboxot, mert a multiplatform címek sokkal jobban mentek rajta, mint a PS-en.
2020. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hű erre járt a pc-s kommandó
2020. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!