Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legolcsóbb RGB egér...

Melyik a legolcsóbb RGB egér a geniusnál?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A lomisoktól egész olcsó egereket lehet venni a lomtalanítás utáni időszakban. Csak ki kell fogni a legolcsóbbat.. ;)
2020. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2020. jan. 20. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
minden egér egyformán teljesít, csak a csírákat lehúzzák azzal, hogy valamelyikre ráírják, hogy gamer és egyből dupla-tripla annyi pénzért adják el nekik! Az igazi gamerek sima microsoft optikai egereken nyomják - sőt pl mifoso görgős hagyományos egéren.
2020. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt gamingről? Ti egyáltalán értelmeztétek amit kérdeztem? Mert nem úgy tűnik...
2020. jan. 20. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkéred a sefteseket hogy fújják le 3fajta festékszóróval az egeret és ragasszanak rá egy matricát a kedvenc gyártódtól. Ha kínában meg tudják ezt tenni, itthon is menni fog.
2020. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Látszik már ebben a kategóriában is sok a troll sajnos. Na mindegy.
2020. jan. 20. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Fölösleges győzködni a minőségről a kérdezőt.

Neki csili vili rgb kell occson.

Naponta tud kérdezni, de egy kereső használata már sok.

2020. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bezzeg tudtok pofázni ti sznob gyökerek, ti vehettek 1 millióért is egeret de nekem megfizethető áron kell már bocs. Plusz eddig 1 válasz sem érkezett a kérdésre pedig 4-en írtak ez sokat elmond az oldalról.
2020. jan. 20. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a kerdezokrol is, tucatnyi aruhazat megnezhettel volna amig varsz hogy a kerdesedre valaszoljanak.

Megfizetheto ar? Van, csak neked a haszontalan rgb fontosabb a minosegnel. Sporolj meg 3-4 ezret, es vegyel valami normalisat.

A 10 ezres Logitechem 7 eve mukodik tokeletesen.

Ennyi ido alatt hany rgb-s vacakot dobnal ki szerinted?

2020. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Mintha neked olyan fontos lenne hogy meddig bírja az egér, én döntöttem így és még mindig nem kaptam választ csak terelést meg offolást. Leszakadna a kezed ha írnál végre egy típust? Ennyi idő alatt már rég megválaszolhattad volna a kérdést ehelyett rizsázol a semmiről.
2020. jan. 20. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!