Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraknátok nekem egy gépet?

Összeraknátok nekem egy gépet?

Figyelt kérdés

Költségvetés: 240 000Ft

A komplett gép és egy monitor kellene, más periféria nem.

Cél, a játékos teljesítmény kimaxolása, persze amennyire kilehet összeghatáron belül.


2020. jan. 21. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Használt holmi játszik?
2020. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Acer Nitro VG240Ybmiix 48 990 Ft

[link]



Olcsó, de játékos. AMD konfig 190.000-ért!

https://www.youtube.com/watch?v=Ubwa_NuNgGI&feature=emb_logo

2020. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

off

Not offense, de nekem az a furcsa egy kicsit, hogy valaki az itteni válaszok alapján akarja elkölteni a 240 ezer(!) forintját. Vannak itt hozzáértők, nem ez a gond, csak azért érdemes ilyenkor az embernek magának is utánajárni kicsit, hogy mit is szeretne, mik a lehetőségek, milyen paraméterei vannak az alkatrészeknek, stb. Ennél még az is jobb, mikor valaki maga összerakja és csak véleményeket kér.

2020. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kissendi, Ne válaszoljak, akkor miért kérdeztél? Kirohanásod feltevéseit azt hiszem azzal tudom megmagyarázni, hogy a hozzáértő emberek nagy százaléka között akad itt csekély aki pusztán segítőkészségből akár hobbiszeretetből de rászán önzetlenül 15-30 percet a saját idejéből. Szerintem nem ők a vadbarmok, viszont az pedig nem a te hibád, hogy ha te kérsz segítséget számodra nem adnak, nyílván ezért fájó pont neked ez a dolog és hívod kuncsorgásnak. Ha most ezt nem találtam el, és nem így van, akkor gondold át, hogy aki segít, valóban az-e a vadbarom, vagy az aki degradál. Tulajdonképpen tudom, hogy ez nem az a fórum ám elterjedt az efféle tartalom, fogalmam sem volt, hogy pont én fogok neked szemet szúrni. Mindent félretéve a legjobbakat!


A többieknek köszönöm ment a zöld!


Utolsó, van egy kompozíció amit összeválogattam, csak nem akartam azzal bezavarni a képbe, gondoltam jobb 0-ról. :D

2020. jan. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!