Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a gépem?...

Miért nem ad képet a gépem? Valaki segítsen! SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni nekem! Az a problémám, hogy vásároltam a mai napon egy új gépházat, át is építettem a gépem viszont nem ad képet, már néztem az összes kábelt a ramokat,videókártyát mindent! Vissza is raktam a régi gépházamba mindent ugyan úgy ahogyan volt de ugyan azt csinálja. Ha valakinek bármi ötlete van kérem írja le nekem! Gépem spec:

Gigabyte z270 gaming k3 alaplap

Intel i7 6700k proci

Hyperx fury ddr4 2×8gb ram

Coolermaster elite v3 táp

Gigabyte rtx 2060 kártya

A válaszokat mindenkinek köszönöm!



2020. jan. 22. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Másik kártyával megnézted?
2020. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: nem néztem meg másik kártyával csak a beépített integrált al
2020. jan. 22. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
És úgy se ad képet, ha kiveszed a videokártyát?
2020. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2020. jan. 22. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
De a ventilátorok felpörögnek? Ha nem, akkor alaplap/tápegység, ha igen, akkor bios/ram probléma. Előbbi esetében ki kéne próbálni másik tápegységgel, utóbbi esetében pedig át kéne pakolni a ramokat más foglalatba (vagy csak egy ram sticket megnézni), illetve resetelni kéne a biost.
2020. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen a ventillátorok felpörögnek! És egyébként most hogy így írtad néha felvillant a ram hibajelző led is. Holnap átrakom másik slot-ba és kipróbálom! Ui: le tudnád írni, hogy hogy lehet biost resetelni?
2020. jan. 22. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen jumper az alaplapodon, egy kis ilyen műanyag bizbasz 2 pinnel, egy 3 pines csatlakozón.

[link]


Átrakod a bizbaszt, hogy ne a harmadik, hanem az első pin legyen szabadon és kész. Ez annyit tud, hogy az egyik állapotban normális a működés, a máik állapotban pedig minden indításkor resetelődik a bios, tehát ha sikeresen elindult, akkor visszarakhatod.

2020. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat!
2020. jan. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!