Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop bővítésére milyen,...

Laptop bővítésére milyen, megbízható üzletekben van lehetőség? (lent)

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy laptopot, viszont amelyik gép legjobban tetszik (ár/érték/igény arányban a legjobb nekem), szeretnék bővítést, a 4 GB-os RAM-ot egy 8 GB-ossal kiegészíteni 12-re. (2 slot van a gépben, ebből 1-et foglal a gyári RAM.)

A kérdésem, hogy milyen megbízható üzletben van erre lehetőség? Tudom, hogy nem nagy téma egy informatikában jártas embernek berakni egy plusz RAM-ot, főleg hogy van hely a gépben, nem kell trükközni, de mivel én nem értek hozzá és zsír új gépről lesz szó, olyan helyre vinném, ahol garanciát is vállalnak, de nem tudom, ezt hol lehet... MediaMarkt, eDigital, Euronics? Ötletek?

Köszi minden segítséget előre is!! :)



2020. jan. 29. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Alaptop márkaszervize elintézi.
2020. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!