Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik ha összezáródik...

Mi történik ha összezáródik két dióda a GPU-n?

Figyelt kérdés

Ment a gép szépen, leszedtem az oldalát, hogy megnézzem, melyik ventinek van fura hangja. amikor csavarhúzóval levettem, akkor mikor hallgatóztam a csavarhúzó hozzáért két egymás melletti diódán a GPU. annál éreztem, hogy láttam egy szikrát. A gép nem kapcsolt ki, de az lenne a kérdésem, hogy lett e baja szerintetek a kártyának? (képet ad, bár lehet hogy veszített a teljesítményéből szerintem. de nem biztos)

U.I: Tudom tudom. ezt már egyszer kiírtam, de elrontottam, mert nem írtam kulcsszavakat.

És hogy ez a csavahúzós baki amatőrség volt.



2020. jan. 29. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tönkre ment volna ettől, akkor nem lenne kép. Teljesítményből ettől nem fogsz veszíteni. Ha van kép, nincs működésbeli probléma (melegedés, vibráló kép, stb), akkor nincs mitől tartanod
2020. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm a választ
2020. jan. 29. 19:20
 3/5 A kérdező kommentje:
csak egy kérdés még. azt meg lehet nézni, hogy a videókártyámról megy e a kép vagy az integrált alaplapiról?
2020. jan. 29. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a videókártyáta van kötve a monitor, akkod biztosan az adja a képet.
2020. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok köszi
2020. jan. 30. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!