Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnék szerezni Genius SW...

Hol tudnék szerezni Genius SW 5.1-es hangfalszetthez távirányítót?

Figyelt kérdés

Van egy Genius SW 5.1 Home Theater hangfalszettem, de sajnos nincsen hozzá távirányítóm. Honnan tudnék szerezni? (A távirányító csak egyszerű feladatokat lát el, kikapcs/bekapcs., hang le- fel) így szereztem a kütyüt, hogy nem volt hozzá. Már hirdetem több műszaki adás -vétel, csere lehetőséget kínáló oldalon, de egyenlőre nem találok.


Így néz ki:

[link]



köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 22. 18:18
 1/3 anonim válasza:

Szia nekem van egy de nem elado :)

Probald meg Polyak Zoltant taviranyitokra szakosodott de ebbe lehet hogy az o bicskaja is bele fog torni, ha nem tud szerezni akkor a genius hivatalos markakereskedoje, vagy szakszervize fog tudni segiteni neked.

[link]

2010. júl. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

Ha itt nem megy akkor csak a genius magyar hivatalos markakereskedo, vagy szakszerviz marad.

esetleg az e-bay.

Sok sikert.(nalam meg egy fiokban van nem is hasznalom szemelyesen kapcsolgatom:)

2010. júl. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Geniusnak már írtam. Azt írták nincsen nekik ilyen, nem tudnak segíteni...


Köszi a válaszokat, majd még próbálkozok akkor itt-ott:)

2010. júl. 31. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!