Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet hogy a rendszer...

Hogy lehet hogy a rendszer (system) egyre több tárhelyet foglal?

Figyelt kérdés
Már egyszer gyáriztam a telefonom mert már annyit foglalt a system hogy nem volt a telefonon tárhely.Nemszeretném a telóm 5 hónaponta gyárizni.Előzőleg 5gb ot is elvett.

2020. jan. 29. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam a kérdésben de a telóm Android 7.0 verzió.
2020. jan. 29. 19:42
 2/3 pepe0905 válasza:
33%

Az Android szerintem mindig szemetel.

Az alkalmazások még jobban.

Clean Master, vagy CCleaner a barátod lesz ebben a helyzetben.

2020. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
100%

Vannak trehányul megírt alkalmazások, amelyek nem szabadítják fel maguk után a futás közben használt tárhelyet... Ez nem az Android hibája. Érdemes rendszeresen (hetente-havonta) törölni a cache-t. Vagy a telefon menüjéből, vagy az SD Maid appot használva.

Az előző által említettek közül a CCleaner akár jó is lehet, habár mostanában a régen kiváló PC verzióját is ikerült lezülleszteni, szóval nem tudom, az Android forkja ajánlható-e (én magam nem használom). A CleanMaster viszont egyértelműen malware, több kárt csinál mint hasznot.

2020. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!