Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a ramot használhatom...

Ezt a ramot használhatom asztali pc be SO-Dimm?

Figyelt kérdés

Crucial CT16G4SFD8266 16GB 2666MHz So-DIMM DDR4 memória

most hozzá tudok jutni 2db ilyenhez 18 ezerért, most a kérdésem hogy ez jó asztali pc ben olyan nagyobbnak tűnik a magassága.



2020. jan. 30. 08:13
 1/9 A kérdező kommentje:
*illetve h so-dimm van valami hátárnya?
2020. jan. 30. 08:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy valami mini-itx-es géped van-e. Mert azokba előfordul hogy so-dimm memória való. De 99% hogy neked nem erre van szükséged. Az esetek nagy százalékában a so-dimm memória notebookba való méret. Sok más dologba is felhasználható de ezt most hagyjuk. Neked Dimm memória kell.
2020. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]

Itt le tudod ellenőrizni, hogy megfelel-e az alaplapodba vagy sem.

2020. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. jan. 30. 08:37
 5/9 A kérdező kommentje:
azt irja: nem jó msi b450 bazooka plusba, de unokatesóm gépében Asus TUF B450-Plus Gaming alaplapban van és ott látom ,hogy megy de az oldal azt irja ebbe sem jó. :/ azért kérdeztem ha elindul van valami hátulütője ennek a ramnak? mert értem átrakom pl elindul de hosszútávon lesznek gondok vele? tudom ryzen mellé magasabb mhz ram kell, de most 18k ért nekem jó lenne mivel nem játszom inkább amatőr szintű videóvágásokhoz kellene, jelenleg 8gb ram van gépemben.
2020. jan. 30. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem értetted azt amit a fentiek írtak.

Az a hátulütője, hogy nem tudod belerakni az alaplapba.

2020. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a memória laptopba való és nem jó asztali gépbe.
2020. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet rosszul adták meg leirását nekem mert jelenleg egy b450 es tuf ban van átnézem ujra
2020. jan. 30. 08:55
 9/9 MGéza ***** válasza:
Persze hogy nem jó. Ezt Ht pc(pl Intel Nuc) gépbe, vagy notebookba való memória. Más a mérete.
2020. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!