Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így tönkremehet a videókártyám?

Így tönkremehet a videókártyám?

Figyelt kérdés

Szóval most csináltam egy új számítógépet és ugye a mostani úv videó kártyának és monitorok ak más a csatlakozója mint régen.

Mivel már monitorra nem volt keret így vettem hozzá egy átalakítót. De van hogy az kilazul vagy nem tudom mi történik és elmegy a monitor power saving modeba majd check cable connectiont ír ezért már vagy 3x egy nap alatt ki húztam és be dugtam a videokártyába az átalakítót.

Így tönkremehet a videokártya?

Új monitort amint meglesz rá a pénz veszek.



2020. jan. 30. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ragaszd oda
2020. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ettől nem hiszem hogy tönkremegy bár ez elég bosszantó lehet. Én ezt használom másfél éve ez viszont nagyon jól teszi a dolgát. Semmi észrevehető input lag se képminőség romlás.


[link]

2020. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diuska76 válasza:
A Videokártya semi kép nem mehet tönkre , hisz ö küldi a jelet a Monitor felé , amit az átalakitto valoszinüleg nem kezel rendesen . . Müködik minden csak a Monitorod nem Birja a Video kártya frisitési frekvenciályát vagy egy Magasabb felbontást . Ez csak Apro bosszuság . Ujj Videokártyáa régi Monitor -nál gyakori Hiba ez . Ruházz be egy ujj Szabványu Monitorra én is azt tettem és megszüntek a hibák :)
2020. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!