Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort ajánlanátok...

Milyen monitort ajánlanátok nekem ennyiért és ilyen konfighoz?

Figyelt kérdés

Legalább 24"-es monitort szeretnék, előny ha keskeny a káva.

Mivel csak egy i5-4590 és egy rx580-am van, így szerintem bőven jó lenne nekem az FHD is.

Legyen strapa, bírja sokáig. 60hz szerintem elég, de ha a keretbe jobb is belefér, akkor nekem az is jó.

Nagyjából 35-40 ezret költenék rá max.

Szoktam játszani is, de nem mondanám ezt fő szempontnak.


Amiket eddig néztem:

-Acer Nitro QG241YBii 23.8" VA LCD

-Samsung S24F356

-Lenovo L24e-20

-Acer ED245QAbi

-Philips 243V7QDAB


Igazából minél olcsóbb, és minél jobb legyen, +vékony káva ami fontos.


Valakinek bármi ajánlata/tapasztalata van esetleg? Melyik márkát kell kerülni? Mi mondható jónak?



2020. jan. 31. 00:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg talán még: Acer ED6 series ED246Y 23.8"
2020. jan. 31. 00:38
 2/4 anonim ***** válasza:

A monitor paneljára kell figyelni a legjobban.


Az ips a leggazdagabb színeket hozza, bármilyen szögből nézheted.


A va panel erősebb fekete színekben és a kontraszt is jobb de más szögekből nézve nem lehet használni.


Én ips panelra szavaznék szóval az Acer ED245QAbi nem rossz választás lenne.

2020. jan. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Viszont azóta elkezdtem összehasonlítgatni őket, és mivel egy árban vannak, az Acer Nitro tűnik a legkecsegtetőbbnek, mert az 75hz, és a response time is csak 1ms. Vagyis papíron az tűnik a legjobbnak azok közül amit írtam.

Róla van vélenényed?

(Egyébkébt színek terén nem nagyok az elvárásaim, hisz jelenleg is csak egy béna 22"-es lcd tv-t használok monitorként. A szemnek elég zavaró..)

2020. jan. 31. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen az elég jó választásnak tűnik, bár személyes tapasztalatom nincs vele. Egyébként én is pont monitor vásárlás előtt állok. A mostani valamiért 20 mp után teljes fekete kép mintha kikapcsolna de nem mert kék a gomb. :/
2020. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!