Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SÜRGŐS! Mit szóltok ehhez a...

SÜRGŐS! Mit szóltok ehhez a winchesterhez?

Figyelt kérdés

[link]


Haver akar venni egyet mert neki van egy 60, és egy 100 gb-os winchestere ami már 3 éve használt és nagyon xar.


Ne azt irjátok h van jobb hanem h ez jó-e.


+ha telepakol rá 320 gb-ot kevesebb fps-e lesz a játékokban? és jobban fog akadni a gépe? Köszi a válaszoakt


2010. júl. 22. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem vennék Hitachi-t, inkább Seagate vagy WD. (vagy legalább olyat ami "cache: 32 MB"

Az akadozásnak meg nem sok köze van a vinyóhoz, inkább a ram/cpu/vga-n múlik. De ha minden szarral tele lesz pakolva, egyszerűbb ha megosztod. Az első partició legyen, mittomén 40 gb, a másik 280. A 40-en lesz a win, a 280-at meg telerakhatod.

2010. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Mivel van rálátásom a meghibásodásokra, seagate, wd, hitachi bőven kerül szervízbe. Nekem itthon csak samsung van, gond nélkül mennek. Volt wd mybook, meg is főtt. De a te döntésedre bízom, ez csak tanács.
2010. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nihat ***** válasza:

Egyik gyártó sem tökéletes, mindegyiknek vannak meghibásodott termékei. De a piacon a legjobb a WesternDigital(WD), a Seagate és a Samsung.

Nekem ilyen van: [link] (BlackEdition)

2010. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!