Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes ezt a videokártyát be...

LuckeY-ista kérdése:

Érdemes ezt a videokártyát be szerelni? Vagy milyet ajánlottok?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom ilyen statisztikákkal


Cpu:Core™2 Duo Processor P8400

3M Cache, 2.26 GHz, 1066 MHz


Gpu: Nvidia GeForce 9300G

256 mb


Ram:4 gb


És egy Nvidia GeForce Gtx 675m 2 gb 256 bit akarok venni mert csak a videokártya gyenge benne vagyis nekem mert nekem a proci megfelel a ramot bővíteni fogom ezt a laptopot fogom fejleszteni nem akarok venni masikat ezért kérdem. elég olcson be lehet szerezni ezt a videokártyát de nem értek annyira hozzá vagy milyen videokártyát ajanlottok kb 3000-4000 ft környékén mert nem akarok drága 4 gigást venni mert jatszani nem nagyon szoktam csak ilyen régebbi játékokat de egy 2 gigas videokártyát szeretnék.

válaszokat előre is köszönöm



2020. febr. 2. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

99%,hogy nem fog működni.


Ha cserélhető is egyáltalán, a mostani kártyád valószínűleg MXM2.0 a 675m pedig MXM3-as. Bele se megy egyik a másik foglalatába.


Az sem mindegy, hogy az adott kártya mekkora energiát igényel (hány wattos kártyát tud a laptop maximum ellátni)



Abban a gépben a CPU sem erős, egy 675m már sok lenne neki.

2020. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Laptopban nem lehet cserélni amit írtál.
2020. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!