Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az INTEL alaplapnak a...

Mi az INTEL alaplapnak a hivatalos oldala?

Figyelt kérdés
Megszeretném nézni hogy a Asus P5KPL SE alaplap támogatja-e a INTEL E6300 Dualcore 2.8Ghz es processzort.Vagy hogy milyen alaplap támogatja ezt a processzort.
2010. júl. 23. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

meg kell nézned pl. egy webshopban, hogy milyen a foglalata (vagy LGA 1156, vagy LGA 775, a többi valószínűtlen)


az asus honlapján, vagy webshopban pedig meg tudod nézni, hogy abba az alaplapba belemegy-e a foglalat alapján


egyébként meg itt [link] tudsz összerakni gépet, és itt mutatja, hogy mi való bele és mi nem

2010. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vok, megnéztem, belemegy, mind2 LGA 775-ös :)
2010. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lásd milyen rendes vagyok( te meg lusta kicasit :D)


[link]

CPU Support List-re rákattintasz és ott lesz, egyébként belemegy.

2010. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az előző válaszoló rosszúl értelmezte mert én nem arra akartam kitérni hogy csatlakozni bir-e mert azt tudom csak van mostani alaplapom ASUS P5VD2-X és az alaplap supportjában nincs benne ez az E6300-as Modell vagyis bebirom tenni de nem indúl el.
2010. júl. 25. 12:48
 5/5 A kérdező kommentje:
de köszönöm hogy megerőtettétek magatokat
2010. júl. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!