Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodagépet felvásárolni nagy...

Irodagépet felvásárolni nagy tételben hogyan/hol lehet?

Figyelt kérdés
Jofogason/hardverapron, facebookon, sok előző generációs irodagépes hirdetést látni, ahol az árak 30-40 körül mozognak. Gondolom ezeket is irodáktól vásárolják fel mint selejt... Az lenne a kérdésem(nem üzletrontóként), hogy honnan tudakolhatom meg, h hol lesz irodai gépsöprés, kb mennyibe kerülnek, mert én is be szeretnék szállni az üzletbe. Válaszokat köszönöm.

2020. febr. 13. 20:23
 1/6 hypno ***** válasza:

Ismeretség, találékonyság, a piaci szereplők ismerete.

Ja!

És mindez külföldön, mivel a használt irodai gépeket javarészt onnan hozzák be.

2020. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Sok cégnél van lehetőség megvenni a dolgozónak az asztali gépet/laptopot.

Amire te gondolsz az csak akkor fog menni ha viszed egybe mind a 200db ot.

2020. febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván 200at kell venni... Azt nem értem h mi a bajotok azzal h más is szeretne pénzt keresni, mondjuk 20-ra gondoltam. De mindegy. Rendes segítséget gondolom nem fogok kapni...
2020. febr. 14. 19:51
 4/6 hypno ***** válasza:

#3


Ha a rendes segítséget úgy érted, hogy aki ebben a bizniszben utazik, az majd megosztja veled a forrásait, ismeretségeit, hogy konkurenciát csináljon magának, akkor ördögöd van.

Ilyen segítséget nem fogsz kapni.

2020. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj ne, lehet hogy el fogom rontani az örök gazdagság forrását... :((, amgy nem ismertségre gondoltam, csak hasznos tippre ami nem annyi h találjam fel magam, hanem hogyan tudok cégekkel kapcsolatot teremteni például...

Amugy nem leszek nagy konkurencia, csak 16 éves vagyok "zsebpénznek" jól jönne, tőkém + tudásom a gépekhez van...

2020. febr. 14. 21:52
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem arról álmodozok hogy nagy üzletember leszek 5 gép megvásárlásával, hanem csak szeretnék egy kis moneyt
2020. febr. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!