Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van táp 24pines csatlakozó...

Mocsár alex kérdése:

Van táp 24pines csatlakozó nélkül?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem, új tápot szeretnék de ahogy látom nincs 24pines csatlakozó az alapomon. Egy Intel q77es lap, ami most van benne az egy jó táp és az 4pines csatlokozokkal van ellátva. Szóval az lenne a lényeges kérdés hogy vannak olyan tápok ami nem 24pines csatlakozóval működik?

#táp #intel q77
2020. febr. 14. 12:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Negyedik sorban *HP táp*
2020. febr. 14. 12:45
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Kép a lapról

2020. febr. 14. 12:51
 3/4 hypno ***** válasza:

Hogyne lennének.

Olyan spéci brand gépekhez való tápok, amilyen a tiedhez is kell.


Ez a te szempontodból pech, de sajna a szabvány ATX tápok nem a te alaplapodhoz valók.

Vannak viszont adapterek, amik a 20+4 pinből 8-10-12-stb pint csinálnak a spéci alaplapok igényeinek megfelelően, de hogy melyikre van szükséged, azt neked kell kiderítened.

2020. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, gondolkodtam ezen de igazából a táp csere oka az hogy nem bírja el a videokártyát meg a procit. Egy gtx 1050 és egy i7 2600, és egyfolytában kikapcsol és újra indul (a VGAt overclockoltam) szóval a lényeg hogy utána néztem az átalakítónak de az is jó vagy Dell gyártvány, és csak 320wattot tud átvinni nyilván.. szóval inkább veszek egy új alaplapot
2020. febr. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!