Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 200E...

Milyen laptopot vegyek 200E körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácstalan vagyok, már 2 napja bújom a netet, de sajnos nem értek hozzá. Ryzen, Intel meg a többi nekem semmit sem mond, nem tudom melyik jobb miben.


Amire használva lenne: Böngészés, youtube FHD-ban, Office programok, néha napján leülök LOLozni, vagy WOTozni (havi 5-6 óra), torrent, de ahhoz nem kell bivaly gép gondolom.

Méret: 15,6 vagy nagyobb kéne.

Amit eddig leszűkítettem magamnak, hogy mivel sok dolgot nem tárolok a gépen, nem kell HDD, elég egy 512-es SSD, valamint RAMból gondolom ilyen 4 gigásat meg sem érdemes nézni.


Ár 200 körül.

Márka preferencia nincs.


2020. febr. 15. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ilyenekre elég a 150 ezres gép is. Bemész egy boltba, megmondod hogy ajánljanak. Nekem Acer van. Csak ajánlani tudom. De ha kemény vagy akkor Dell márkát is vehetsz. Jobb ha dedikált a videokártya, mint ha integrált lenne.
2020. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egész jónak tűnik, dedikált kártya is van benne, kompromisszumokkal vinné a WOT-ot is.

2020. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Acer van nekem 10 éve de mai napig olyan mintha új lenne

.időközben SSD-t is vettem bele. Gta v online szépen fut rajta.

2020. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!