Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most fogok ballagni és hobbibó...

Kasuba kérdése:

Most fogok ballagni és hobbiból elkezdtem videókat és zenéket szerkesztgetni. De viszont a mostani gépem nem nagyon bírja ezeket. Most az a tervem, hogy a össze kuporgatott és a ballagási pénzemből egy erre alkalmas gépet vegyek!?

Figyelt kérdés

Tehát abban kérnék segítséget,hogy ti mit ajánlanátok?

Egy komplett gépet,hogyha tudnátok mondani kb 150. és 200. ezerért,akkor nagyon hálás lennék!

Segítséget előre is köszönöm!?



2020. febr. 17. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Az ajándék tőkédből inkább tankönyveket vegyél.
2020. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy most mi vana gépedben, mert lehet van amit át lehet menteni az új gépbe, pl ház, ssd ilyesmik, meg azt, hogy milyen programokat használsz és annak mi a gépigénye. Valamit csak szerkesztésre kell vagy játék stb tevékenységekre is?
2020. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 te meg inkább ne turkálj más zsebében.
2020. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adam1c1 ***** válasza:
56%

Komplett gépben ne gondolkozz. Ne vásárolj egyben gépet. keresd fel például a PCX vebáruházat, és nyomj rá a gépösszerakóra. keress egy neked árban tetsző B450-es alaplapot, keress mellé egy árban szimpatikus Ryzen processzort, és 2x4 GB DDR4 ramot, 3000Mhz -eset, meg egy számodra árban szimpatikus Videokártyát, esetleg egy gépházat, tápegységet, SSD-t, vagy HDD-t. Nyomj rá a gépösszerakóra, válogasd össze mit szeretnél, és ötezer forintért összerakja neked a bolt. Telefonon, vagy emailben fognak szólni ha valami nem stimmel az összeállításban, és segítenek összeválogatni a megfelelő alkatrészeket, ami köijön a keretedből.

Pl:

Gigabyte B450 AORUS ELITE alaplap

AMD Ryzen 5 2600 YD2600BBAFBOX processzor

Kingston 2x4GB DDR4 3000MHz HyperX FURY HX430C15FB3K2/8

Asus RX560 2GB GDDR5 AREZ-RX560-2G-EVO

----------ez eddig KB 125.000 ft

A másik gépedből hátha meg lehet menteni a merevlemezt, a tápegységet, meg a házat. de ha nem, akkor válogatsz még mellé magadnak ízlés szerint valamit, és összepakolja a bolt. Vagy lerendeled azt, amit én most így hirtelen vázlatosan felsoroltam, és otthon a régi géped használható darabjaival összepakolja neked egy informatikus.


ha valahol tévedtem majd kijavít valaki. Én inkább Intel párti vagyok, azt a platformot ismerem, de egy AMD gép olcsóbb, és a több szál hasznosabb.

2020. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!