Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani jó ár/érték...

Tudnátok ajánlani jó ár/érték arányú androidos GPS-t?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat ami nem veszíti el egyfolytában a jelet.
2020. febr. 20. 23:08
 1/2 DestinyInCap ***** válasza:
Szia! Amit ajánlani tudok és tényleg az egyik legjobb az a Waze... ingyenes, szerintem tökéletes app. Mobil internet szükséges hozzá, mivel folyamatosan frissül. pl. ha dugó lenne az adott útszakaszon akkor előre figyelmeztet és mondja hogy melyik úton fog téged kivezetni, hogy ne menj bele a dugóba... akkor figyelmeztet a karambol van, ha mérnek, ha építkezés van... szóval mindenre ami csak fontos lenne, és igyekszik a legoptimálisabb úton eljuttatni az uticélig. Csak ajánlani tudom! ;)
2020. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DestinyInCap ***** válasza:
Szintén első vagyok... Indulás előtt megadhatod hogy milyen gépjárművel közlekedsz, milyen üzemanyagot tankolsz, (hogyha pl. tankolnod kéne út közben akkor levisz egy közeli benzinkútra ahol van olyan üzemanyag). Akkor megadhatod neki hogy csak ingyenes parkolókhoz vigyen, szóval csak pozitívat tudok mondani róla.
2020. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!