Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne újítani a gépemen?

Gy111 kérdése:

Mit kéne újítani a gépemen?

Figyelt kérdés

Szeretnék újítani a gépemen, 4-5 éve volt cserélve utoljára benne bármi is, kivéve a tápot. A mai játékok azért már eléggé neccesen mennek a gépemen. Mivel nem nagyon követem már hogy mik az új hardverek, ezért tudnátok abban segíteni, hogy mit lenne érdemes fejleszteni a gépemen, úgy hogy ár-érték arányban jó legyen. Annyira sokat azért nem akarok költeni rá, ja és 1 Full-HD és egy sima HD monitort futtatok a gépemen.


Processzor: Intel i3-6100 3.6GHz

Videókártya: Gigabyte GTX 1050 TI 4GB

RAM: Kingston 8 gb ddr4 2333 mhz

alaplap: Asus H110M-A M.2

táp: hirtelen nemtudom, azt hiszem 600 vagy 650 watt és jó márkájú



2020. febr. 22. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az alaplapot úgy lespóroltad, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ennél sokkal erősebb procit throttling nélkül elbírna. 8 giga ram se sok, a videokártya HD felbontásra jó. Ha HD-n szeretnél játszani, akkor a proci-ram-alaplap kombót kell csak cserélni. Egyébként pedig az egész gépet cserélni kell.
2020. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:

Mi az az annyira nem sok?


Én szerintem platformot váltanék, mert egy érdemben erősebb proci az alaplapodba még használtan se éri meg.

2020. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balog Robi válasza:
nem olyan rossz ez a konfig,de azt a két magos procit illene cserélni egy négy magos i5-re minimum
2020. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy Intel Core i5-6500 csere jó lenne a GTX 1050 TI 4GB mellé.


[link]

2020. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!